Story během koupání

7. května 2015 v 15:00 | ladyhacek |  Story :-)
Rubriku Story velmi miluji > příběhy ze života obecně - člověk se pobaví a příjde i na jiné myšlenky.
Ráda bych psala tyto články často, ale našemu prďolovy je 6 týdnů a tak těch příběhů ze života tolik ještě není.
A vymýšlet si je nechci.
Tak napíši alespoň krátký článek o našem koupání a je to téměř totožné ze story během přebalování Mrkající
(malá miminka také jen papají a kakají)
První koupání doma proběhlo - oba jsme se s manželem moc báli abychom něco nepokazili nebo mu neublížili. Třeba nechty mu první tři týdny stříhala moje maminka, která k nám jednou za týden jezdí. Ale postupně jsem se již ostřílela a koupala jsem malého i bez manželový pomoci, který mi pomáhal a nechty mu už také stříhám Mrkající.

Máme vaničku a do ní lehátko. Malého jsem položila na lehátko, jednou rukou ho přidržuji a druhou ho oplachuji vodou v tom koukám, že čůrá > co mám dělat? Mám ho vykoupat v tom nebo ho vyndat a napustit znova? A v tom se i vykakal > no teď bylo jasné, že ho musím vyndat a vykoupat znova Usmívající se.
Ale věřte mi, že chvíli jsem nad vaničkou stála a uvažovala co vlastně mám dělat. V koupelně nemáme přebalovací pult - dávme ho na deku na pračce > takže se musí přidržovat. Kam ho dám až budu napouštět novou vodu? Nebo tě mám umýt jen v umyvadle? No hlavou mi během pár vteřin proběhlo tolik věcí. A dopadlo to tak , že šel do umyvadla.

Už vyrost (celkem přibral a vytáhl se) a do vaničky je téměř celý a jak kope nožičkama tak se odráží, říkám manželovy pojď se mnou koupat, podíváš se jak je malý šikovný a odráží se - tak dnes se tedy neodrážel - se slastným výrazem tam ležel užíval si to > byl rozkošný. No musím ho už vytáhnout z vody. Vytahuji ho a najednou koukám on se pevně drží toho lehátka > takže on ve vzduchu, lehátko ve vzduchu a manžel už v trapu a mě nešla povolit ta jeho ručka - někdy by se hodila třetí ruka (buďme upřímní s malými dětmi někdy i ta čtvrtá Mrkající).

Mějte se krásně a snad zase brzy u našeho Story :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama