Společné spaní s miminkem

2. května 2015 v 22:00 | ladyhacek
Jak se dívám na společné spaní s miminkem? Pro mě výstřelek moderní doby (jako spoustu dalších věcí).
Aby jste vše pochopili musíme se vrátit trochu v čase a zavzpomínat na období těhotenství.

Společné spaní s dítětem? Cože? Co je to zase za novinky? Zvykne si na to a jinak neune?
Prostě nikdy s námi spát nebude > vždyť mu můžu ublížit, zalehnout ho!
Tak my rozhodně naše dítě nebudeme učit na spaní s námi. Je to možná sobecké, ale chceme soukromí Mrkající. A navíc já sebou hrozně házím - když nemůžu usnout stále se ošívám - ještě bych mu ublížila. A s manželem plánujeme po pár měsících dát malého do vlastního pokoje (je propojen s ložnicí takže postýlka bude od nás tak 2-3m). Nechápu to!

Tak to byla minulost, současnost?
Samozřejmě úplně jiná > proč bych také psala tento článek Usmívající se. No, malý sice s námi v posteli nespí, ale - částečně ano. Když ho trápí bříško (a manžel nejde do práce-podstatné) tak ho vezmeme mezi nás a cvičíme s nožičkami, hladíme ho a čekáme než zabere pak ho přesuneme do jeho postýlky-hned vedle mojí strany postele a spinká (od malíčka se v noci budí cca po 3 hodinách . čím je starší tak to první buzení se prodlužuje, ale pak je to zase po 3 hodinách). Další spaní s námí > hlavně se mnou, já se s ním dělím o moji půlku Mrkající je při ranním kojení - vychází na půl 7 (někdy dříve) a jelikož já vztávat nechci,tak kojím v leže v posteli a pak ho nechám s námi a on ještě usne a spí i do půl deváte (Teď co je starší tak se to mění > vzbudí se v 6- 6:30 a usne až po 9 )
A v neposlední řadě spaní s maminkou. Když jde manžel do práce a malý kňourá nebo brečí (prostě nespinká) tak jdeme vedle do dětského pokoje, kde je postel a tam si s ním lehnu. (Těšte se na krátký článek o noci na samotce Mrkající Usmívající se)

Takže tady platí pořekadlo: NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY Usmívající se
Nezapomeňte ať se rozhodnete jakokoliv je to vaše rozhodnutí a je vždy správné Mrkající

Tak zase někdy příště ahoj
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama