Kojení na veřejnosti

8. května 2015 v 18:31 | ladyhacek |  Mateřství
Kojení na veřejnosti řekla bych , že v dnešní době velmi žhavé téma.
Názory na kojení na veřejnosti se různí. Někteří ho schvalují, jiní nikoliv.
Jak se na to koukám já? Řekla bych neutrálně u jiných lidí mi to nikdy nevadílo, ale spíše u menších dětí > přece ho matka nenechá brečet. Ale pokud žena kojí třeba tříleté dítě, které se prsu i dožaduje příjde mi to > nevím > nevhodné? Myslím, že přesně to popsat nedovedu, ale jak se na to budu koukat za 3 roky až malý vyroste? Budu ho ještě kojit? Bude vůbec tak dlouho chtít být kojen? V tuto chvíli nedokážu posoudit - to ukáže až čas.

A jak je to se mnou kojím na veřejnosti mého 7 týdenního syna? Od přírody jsem dost stydlivá RozpačitýUsmívající se a v těhotenství jsem si nedovedla představit jak bych kojila, ale věděla jsem, že někdy na toaletách rozhodně ne! Pořídili jsem lahvičky (z jiného důvody, ale máme je) tak odsaji mléko a nakrmím ho z lahve > to bude nejlepší řešení > nikoho nebudeme obtěžovat nebo snad pohoršovat.
No jo, jenže to mléko se musí ohřát! (to mě dříve nenapadlo Usmívající se) Kde v parku ohřeji mléko? Ano, správně! Neohřeji a tak jsem nakojila na lavičce > hodila jsem přes syna a mě plenu a nic nebylo vidět. Jedním okem jsem sledovala okolí zda nás někdo pozoruje a nikdo se nás snad ani nevšiml Mrkající.

Co mě dnes nejvíce potěšilo a velmi mile překvapilo? Byla jsem na výletě s mojí maminkou celý den. Došli jsme si na oběd, a pak procházka v parku - v parku nastalo kojení číslo 2 a to první? Vyšlo na restauraci. Malý spinkal a myslela jsem že to vydrží a než přinesli polévku a já jí snědla tak skutečně vydržel, ale pak se již dožadoval také jídla. Co naděláte? Restaurace byla hezky rozložena 95% hostů sedělo mě za zády a v restauraci měli pohodlé sedačky u stolů i s polštářky tak jsem si mohla podepřít i ruku. Hodila jsme přes nás plínu a začala jsem kojit > přinesli mi jídlo. Slečna se na mě usmála a zeptatla se jestli to má ještě zatím schovat do kuchyně. To my vyrazilo dech! To jsem nečekala > taková vstřícnost! Já ale už kojila i u jídla a hlad jsem měla tak jí poděkovala a talíř si vzala.
Maminka byla tak hodná a maso mi nakrájela Smějící se a brambory na vidličku napíchnu.
Takže všichni spokojení. Všichni najedení Mrkající

A váš názor na kojení na veřejnosti?
Zase příště ahoj
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama