Story během přebalování

28. dubna 2015 v 13:33 | ladyhacek |  Story :-)
Tak snad jeden článek pro pobavení? Jak se přebaluje u nás.

My máme chlapečka (samozřejmě nejkrásnějšího, nejúžasnějšího a nejhodnějšího).
V naší rodině je to po dlouhé době první miminko. První vnuk (s obou stran), první pravnuk, první synovec a hlavně první syn - i když jsem se v pubertě s miminkem setkala a tak nějak tušila co potřebuje a navíc jsem si to nastudovala na netu > dost mě překvapilo přebalování.
Začalo to už v porodnici: začala jsem přebalovat a skoro se klepala strachy byl malinkej a já mu nechtěla ublížit, nevěděla jsem co a jak teorie je jiná než praxe!!! > věřte mi! Sundala jsem plenu a než jsem pod něj vložila novou tak začal čurat - no jo, jenže kluci můžou mířit a už jako malý to praktikují a klidně maminku počůrají, ale co maminku louže byla uprostřed pokoje Usmívající se > zůstala jsem paf > to jsem nečekala Mrkající.
Tak teď už se nic nestane protože vím co a jak? To by byla krátká story > čtěte dál.

Když jsme dělali pokojíček chtěli jsme koberec, rodina nás přesvěčila o linu > díky bohu > jak jistě už tušíte doma si to chtěl malý také pokřtít a při přebalování maminka nebyla pohotová a na zemi byla loužička. Takže - měla jsem látkové pleny (používám jednorázové) na odříhnutí a pod hlavičku no tak jsem si udělala komínek u pultu a při přebalování ho vždy přikreji > no jo jenže miminka dost kopou nohama - takže tu plenu občas skopne Usmívající se. Tak se nehody stávají Mrkající.

Přijela mě navštívit sestra a tak se ptám jestli ho chce přebalit - no bála se, že je malinký (2,6 kg a 47cm - při odchodu z porodnice), ale začala přebalovat - říkám: ,,pozor čůrá´´- ona: ,,neboj mám zkušenosti´´ (od budoucí švagrové) - jojo zkušenost a praxe - náš prďola se trefil sestře přímo na jeany a trefil se opravdu skvěle - přímo do rozkroku Smějící se my se smáli Smějící se.

A teď se srandou přitvrdíme Usmívající se. Jsem už ostřílená maminka (po pár dnech Usmívající se) nic mě nepřekvapí (hahaha). Babička s dědečkem (moji, takže prarodiče) přijeli na návštevu. Malý chce přebalit, tak jdou se mnou. No naděleno tam měl hezky vezmu mu plenu a jako ostřílená matka tu látkovou přidržuji ,prostě to řeknu, na pindíkovi. Nadzvednu nožky abych ho otřela no a on měl ještě potřebu. (myslím tu větší) To jsem opravdu nečekala. Bylo to snad všude. Na pultu, na zemi a hlavně na mě - vždyť jsem byla v prní linii. Jo a děda stál vedle mě Usmívající se, ano správně schytal to také Smějící se. Když jsme si uvědomyli co se stalo tak jsme šli do kolen > tohle nikdo nečekal Smějící seSmějící seSmějící se. Prostě náš prďola!

No poprděl mě ještě jednou když jsem přebalovala - čistá bílá košila a on měl také čisté pyžámko a vymáchal si ho Usmívající se.
I když to už čekáte, stejně Vás to překvapí Smějící se

Rada na závěr > mějte připravené látkové pleny a hlavně ČEKEJTE NEČEKANÉ Smějící se

Buďte dobře naladěni a nezapomeňte s úsměvem jde všechno lépe Usmívající se
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 judra judra | 21. července 2018 v 13:54 | Reagovat

už jste také přišli na skvělé pleny DADA? jsou nejlevnější vzhledem k jejich výborné kvalitě-

https://www.plenylevne.cz/detske-pleny-dada/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama